KONST / Litografier / Färglitografi 16558402
nr 1655 8402
Björn Berg
(1923-2008), Sverige
Kåkstad Rio de Janeiro. Signerad, numrerad 290/300. Färglitografi, bildmått: 30x43 cm, yttermått inklusive ram: 49x60 cm
Utrop:
500 kr
måndag 4 november 2024
kl 20:46:57
Björn Berg
Läs mer om Björn Berg